Відстежуйте доставки за номером телефону або за номером відправлення, шукайте найближчі поштомати

Компанії B2C Europe і Parcer пропонують доставку товарів до дверей за допомогою дронів з використанням Інтернету

19.09.2016

Компанії B2C Europe – європейський фахівець в області транскордонних доставок і Parcer - розробник безпечних, підключених до Інтернету коробок для доставки, об'єднали свої зусилля для того щоб розробити нову послугу доставки для тих, хто купує товари онлайн

Обидві компанії прагнуть знайти шляхи поліпшення якості послуг з доставки, взявши за основу коробки Parcer, які вже використовуються в Нідерландах.

Ці коробки підключені до Інтернету і дозволяють покупцеві отримувати доставку товарів безпосередньо до себе додому, але при цьому не вимагають особистої присутності господаря в момент доставки. Таким чином, коробки Parcer поєднують в собі зручність адресної доставки прямо додому і безпеку традиційних «комірок» або поштоматів, які розташовані в публічних місцях.

Коробки Parcer нагадують великі сейфи і можуть бути відкриті тільки за допомогою унікального одноразового коду, який генерується автоматично при розміщенні замовлення в Інтернеті. Крім того, цей код може бути доданий до стандартної етикетки адреси, що дозволяє не прив'язуватися до певного постачальника або перевізника. Коробка запрограмована на визначення ваги посилки і оповіщає клієнта в той момент, коли доставка здійснена, повідомляючи точний час, коли посилка прибула в потрібне місце.


Нова концепція, розроблена B2C Europe і Parcer, передбачає використання дронів (безпілотних літальних апаратів), які можуть бути легко запрограмовані на відкриття коробок Parcer з використанням радіочастотної ідентифікації (RFID технологія). За рахунок того, що тепер зникає необхідність того, щоб людина клав посилку в комірку або почтомат, доставки можуть здійснюватися в будь-який час дня і ночі. Крім того, посилки можуть бути доставлені в будь-яке місце, доступне в повітрі, будь то задній двір. За рахунок того, що тепер зникає необхідність того, щоб людина клав посилку в комірку або почтомат, доставки можуть здійснюватися в будь-який час дня і ночі. Крім того, посилки можуть бути доставлені в будь-яке місце, доступне в повітрі, будь то задній двір.

«Ринок В2С завжди розвивається на основі інновацій», – прокоментував Рейн ван Мікерена, генеральний директор B2C Europe. «Ми були серед перших компаній, які змогли запропонувати онлайн-покупцям широкий вибір послуг по забору і поверненню транскордонних посилок. І ми постійно перебуваємо в пошуку нових ідей та нових технологій. Для покупця той момент, коли він тримає в руках свою посилку, це, як правило, найважливіший етап процесу. Наша мета - зробити цей момент максимально швидким і простим».

«Тисячі посилок повертаються кожен день через збій доставки, і ми працюємо з B2C для того, щоб залишити цю проблему в минулому», – додав Хан ван Нікель Куейнер, засновник Parcer. Технологія зараз існує для того, щоб зробити безпечну доставку товарів додому реальністю. А використання дронів відкриє цілий ряд нових можливостей, починаючи від доставки в нічний час і закінчуючи поліпшенням обслуговування віддалених районів.

Всі ми знаємо, яке це розчарування, коли доставка зірвалася через те, що кур'єр не застав вас удома. Саме тому так багато людей вже зараз використовують коробки тут, в Нідерландах. І саме тому планується розширення в Великобританії та Німеччині в найближчим часом.

Джерело

Виберіть свій населений пункт