Відстежуйте доставки за номером телефону або за номером відправлення, шукайте найближчі поштомати

Домен .shop став доступним для інтернет-магазинів

16.11.2016

З вересня 2016 року, кожен бажаючий інтернет-рітейлер отримав можливіть придбати домен вищого рівня .shop. До цього цей домен могли реєструвати лише відомі бренди та інтернет-магазини, у рамках спеціального етапу, під назвою «Sunrise» («Схід Сонця»), серед яких: etsy.shop, walmart.shop, facebook.shop.

З січня цього року домен .shop став власністю японської компанії «GMO Registry», яка купила права цього домену більш ніж за 41 млн. доларів, обійшовши таких гігантів як Google та Amazon, що також претендували на придбання операторських прав.

30 червня в рамках етапу «Sunrise» («Схід Сонця») .shop став доступним для реєстрації відомих брендів. За умовами цього етапу, великі компанії мали змогу зареєструвати адресу, яка відповідає назві товарного знаку, перш ніж домен.shop стане відкритим широкому загалу. Також, у рамках етапу, була ініційована спеціальна програма для бізнесменів, котрі вірять у потенціал адреси .shop, бажаючи вперше створити онлайн-магазин із цим доменом.

«GMO Registry» анонсувала своє партнерство з французьким провайдером онлайн-комерції «Wizishop», який замінив свій корпоративний домен на адресу Wizi.shop.

На даний момент, відбулося понад 1200 реєстрацій доменних імен. Компанія «GMO Registry» виявила, що .shop — це адреса, яка з відкриття етапу Sunrise постійно нарощує кількість поданих заявок.

З 26 вересня домен .shop став доступним для реєстрації всім власникам інтернет-бізнесу. Згідно статистичних даних «GMO Registry», 64 % поданих заявок надходять від європейських брендів. Така адреса особливо має попит серед компаній у сфері спорту, одягу та люксових товарів.

З доменом .shop набагато простіше вивести на ринок інтернет-магазин. Це короткий домен, який легко запам`ятовується та ідентифікується потенційнійними покупцями.

Джерело

Виберіть свій населений пункт