Відстежуйте доставки за номером телефону або за номером відправлення, шукайте найближчі поштомати

У 2024 логістичний ринок електронної комерції перевищить 781$ млрд.

24.11.2016

Очікується, що ринок світової логістики в електронній комерції перевищить 781$ млрд., беручи до уваги, що в 2014 році його вартість становила 122,2$ млрд. Протягом наступних 8-ми років сукупні показники щорічного росту мають перевищити 20%. Тим часом, коли показники таких логістичних топ-компанії як FedEx чи DHL International GmbH - 50%. Також, пророкується зростання популярності міжнародних інтернет-магазинів, що призведе до розвитку світової логістики.

Недорога доставка стане основою на міжнародному ринку e-commerce логістики. На сьогодні, дуже поширеними стали платформи B2C та C2C, що призводять до росту національних та міжнародних логістичних компаній.

Інтернет-магазини перебувають в очікуванні більшої прозорості та ефективності логістичних компаній. В результаті, за даними дослідження, послуги доставки стають більш гнучкими в залежності від потреб кінцевого споживача. Крім цього, логістичні компанії постійно шукають нові методи для зменшення витрат. Особливо це стосується послуг повернення товару. Окрім транспортування, такі компанії надають послуги комплексу фулфіллмент.

TMR заявила, що у 2015 році сегмент транспортування у світовій логістиці перевищив сегмент складських послуг. Це пояснюється тим, що транспортування – важливий процес на всіх етапах логістики. Особливо коли мова йде про доставку товару кінцевому споживачу. Сегмент транспортування поділяється на: експрес доставку (авіа), вантажне перевезення, транспортування залізницею та морем. Самим популярним методом вважається вантажне перевезення.

Перевага вантажного транспортування полягає в тому, що воно не викликає великих затрат та логістичних складностей, ніж залізниця чи повітряне перевезення.

Ріст кількості населення (60% від усього населення планети) в Азійсько-Тихооканському регіоні створив логістичні можливості, які оцінюються в багато мільярдів доларів.

Якщо до цього факту додати неймовірні продажі смартфонів та інтернет-активність, неважко зрозуміти, чому компанії намагаються задовольнити користувача. Хоча багато країн Тихоокеанського регіону, до сих пір на стадії розвитку, більш прогресивні сім’ї з середнім рівнем достатку представляють вагому зацікавленість для компаній е-комерції. А це, в свою чергу, призведе до розвитку інфраструктури і логістики. Зважаючи на всі ці ознаки, можна констатувати, що логістичний ринок зросте на 22,4% в період з 2016 по 2024 рік.

Зі свого боку, Північна Америка не стане поступатися своїм домінантним положенням на ринку міжнародної логістики. Чудова інфраструктура та прозорі продажі у В2С продовжують створювати сприятливий клімат для росту логістичного ринку е-комерції Північної Америки, показники якого становили 48,32 млрд. доларів в 2015 році.

Дещо інші прогнози щодо Європи. Вихід Великобританії із Європейського союзу може негативно вплинути на логістичні можливості регіону. Адже можуть ускладнитися правила міжнародних перевезень, дотримання яких становитиме суттєву проблему.

Джерело

Виберіть свій населений пункт