Відстежуйте доставки за номером телефону або за номером відправлення, шукайте найближчі поштомати

DHL Parcel пропонує вечірні доставки в Німеччині у часові вікна

19.09.2016

DHL Parcel пропонує вечірні доставки в Німеччині у часові вікна у великих містах, але зараз компанія прийняла рішення розширити цей сервіс, надаючи його по всій території Німеччини.

DHL Parcel відзначає, що в Німеччині немає іншої логістичної компанії, яка пропонувала б схожий спектр послуг. «Як у лідера ринку доставки в Німеччині, наша мета - пропонувати послуги у всіх регіонах країни, і з їх допомогою, робити життя людей простіше» - пояснив Ахім Дунвальд, виконавчий директор компанії. «Разом з введенням загальнонаціональної вечірньої служби доставки ми так само встановлюємо нові стандарти для гнучкого часу отримання посилки».

В DHL Parcel кажуть, що розширена служба доставки допоможе інтернет-магазинах пропонувати доставку, яка буде відповідати всім індивідуальним потребам їх клієнтів.

«Наприклад, для швидкого зростання сегмента онлайн-роздрібної торгівлі продуктами харчування, варіант буде особливо цікавий, тому що їхні клієнти зможуть отримувати швидку доставку продуктів додому після робочого дня».

Джерело

Виберіть свій населений пункт