Відстежуйте доставки за номером телефону або за номером відправлення, шукайте найближчі поштомати

Фулфіллмент як інструмент скорочення тривалості доставки

16.09.2016

У світі сучасної електронної комерції, де головну роль відіграє - швидкість, а клієнт хоче отримати своє замовлення вже сьогодні, зволікання та довготривалі процеси є розкішшю і можуть коштувати репутації та втрати клієнта. Перед інтернет-магазинами малого і середнього сегменту – постає питання організації або оптимізації складських витрат, з метою максимального прискорення процесів логістики і обігу товарів, для збільшення лояльності клієнтів.

Знайти приміщення під склад, найняти працівників, а також автоматизувати усі процеси без наявності значних фінансових ресурсів - вкрай складно. Тому, перед онлайн-підприємцем постає вибір: пошук інвестицій чи передача процесів на аутсорс.

Компанія ZRUCHNA пропонує фулфіллмент для інтернет-магазинів, як необхідний інструмент оптимізації витрат і процесів доставки товарів до споживача.

Фулфіллмент від ZRUCHNA – це комплекс основних складських операцій, до якого входять: приймання та зберігання товарів від постачальника або інтернет-магазину, облік та комплектація відправлень. Також, ми пропонуємо додаткові послуги, такі як пакування, маркування та стікерування продукції, вкладання рекламних матеріалів та оформлення гарантій.

Співпрацюючи з нами, інтернет-магазинам немає необхідності залучати окрему кур`єрську службу, налагоджувати взаємодію між фулфіллментом і доставкою, та відслідковувати роботу кожної сервісу окремо. ZRUCHNA пропонує послуги фулфіллмент разом з доставкою в одному комплексі, що є зручною можливістю автоматизувати і прискорити складські та логістичні процеси одночасно.

Інтернет-магазину не потрібно здійснювати підготовку товарів для відправлення, якщо вони розміщені на терміналі фулфіллмент ZRUCHNA. Заощаджуючи час онлайн-продавцю, ми самостійно комплектуємо, пакуємо, маркуємо та стікеруємо продукцію перед доставкою.

Сервіс фулфіллмент від ZRUCHNA – надає інтернет-магазинам усі необхідні переваги для прискорення та оптимізації основних внутрішніх процесів, серед них:

  • Швидка доставка товарів сьогодні між великими містами;

  • Скорочення витрат на складські приміщення та персонал;

  • Керування замовленнями, асортиментом і доставкою в одному комплексі;

  • Використання часу з більшою користю, зосередившись на збільшенні продажів;

  • Можливість користуватися перевагами оптових знижок у постачальників, не турбуючись про зберігання партії товару;

  • Скорочення витрат на комунікаційні та логістичні послуги.

Динаміка розвитку ринку електронної комерції в Україні свідчить, що найбільші обсяги онлайн-продажів припадають на Київ, Дніпро, Харків, Львів, Одесу та Запоріжжя. Саме тому, орієнтуючись на потенційних клієнтів, ми відкрили термінали компанії ZRUCHNA у цих шести містах.

Замовляючи послуги комплексу фулфіллмент ZRUCHNA, інтернет-магазини мають змогу зекономити час та кошти, а також забезпечують швидку доставку, завдяки ефективній організації всього процесу.

Виберіть свій населений пункт