Відстежуйте доставки за номером телефону або за номером відправлення, шукайте найближчі поштомати

ZRUCHNA – надійний представник інтернет магазинів

16.09.2016

Український ринок електронної комерції останнім часом демонструє стрімке зростання, кількість покупок через інтернет невпинно збільшується щороку. Логічною є і поява нових інтернет-магазинів, усе більше роздрібних продавців переходять у мережу інтернет, розширюючи канали продажу та охоплюючи онлайн ринок покупців.

В Україні налічується близько 10 тисяч інтернет-магазинів, серед яких близько 300 зі значним товарообігом. Постає питання, як за складних умов конкуренції та уникнення збиткової демпінгової політики отримати більше замовлень, а також збільшити кількість повторних покупок.

Зрештою, за наявності в інтернет-магазині якісного асортименту, вигідної ціни важливою конкурентною перевагою може стати швидка доставка, яка задовольнить основну потребу клієнта отримати товар вчасно та зручно.

Враховуючи актуальні потреби сучасного інтернет-бізнесу, команда компанії ZRUCHNA пропонує своєчасну доставку з інтернету у день замовлення в спеціальні двогодинні часові вікна та забезпечує супроводження на всіх етапах доставки товару до отримання його споживачем.

Сервіс ZRUCHNA пропонує своїм клієнтам конкурентні переваги на ринку електронної комерції, шляхом якісного надання послуг, які роблять процес формування та реалізації доставки комфортним, зручним та ефективним.

Компанія ZRUCHNA будує комунікативну модель між інтернет-магазином та клієнтом, таким чином, щоб покупець не розділяв сервіс компанії від сервісу інтернет-продавця, а сприймав його як одне ціле.

Створення позитивного контакту з покупцем є першочерговим завданням сервісу ZRUCHNA, котрий грунтується на чітких принципах надання послуг:

  • Швидка доставка. Замовник може отримати товар вже сьогодні і в зручний час, завдяки доставці в спеціальні двогодинні часові вікна.

  • Ввічливість та охайний зовнішній вигляд кур`єра стане приємним стимулом для споживача звернутися до інтернет-магазину ще раз.

  • Професійність та кваліфікація працівників ZRUCHNA є показником високого рівня сервісу інтернет-магазину.

  • Зручна та якісна упаковка товару, дозволить запевнити клієнта у надійності його зберігання і транспортування.

ZRUCHNA є надійним представником сервісу інтернет-магазину перед клієнтом, а також виконує головну функцію завершального етапу продажу кінцевому споживачеві. Наші менеджери тримають зв`язок з одержувачем на всіх етапах доставки, що зменшує кількість відмов та збільшує кількість доставок з першого разу.

Виберіть свій населений пункт