Відстежуйте доставки за номером телефону або за номером відправлення, шукайте найближчі поштомати

Товар на вибір у fashion-індустрії

16.09.2016

Ринок fashion-товарів пропонує свої покупцям широкий асортимент продукції на будь-який смак та колір, що дає споживачу можливість максимально реалізувати бачення свого образу та вбрання. Але інтернет-магазини, які реалізовують дану групу товарів, стикаються з проблемою неможливості надання послуги попередньої примірки потрібного розміру взуття чи одягу та зорового вибору улюбленого аксесуару чи сумки.

Для вирішення такої ситуації ZRUCHNA пропонує для інтернет-магазинів fashion-індустрії послугу «товар на вибір», яка передбачає можливість доставки покупцеві декількох одиниць товару з можливістю обрання та оплати ним того, що відповідає його потребам.

Цей сервіс для інтернет-магазинів є зручним інструментом формування лояльності клієнтів та отримання конкурентної переваги для тих компаній, які реалізовують товари, що потребують примірки до моменту придбання, а також для тих, хто бажає створити додаткову перевагу для своїх покупців. Зручна доставка з можливістю обрання товару буде найбільш корисною для інтернет-магазинів, які реалізовують такі види продукції: одяг, взуття, білизну, шкіргалантерею, аксесуари, прикраси та біжутерію, інтим-товари..

Клієнт отримує змогу обрати до п’яти товарів для доставки з інтернету, після цього ZRUCHNA здійснює адресну доставку до одержувача, він проводить оцінку товарів, примірку (у разі потреби), обирає товар та оплачує його. Після цього решта товарів, а також отримана оплата повертається інтернет-магазину.

Послуга «товар на вибір» для інтернет-магазинів fashion-індустрії формує додаткові вигоди:

  • Зростання рівня лояльності до бренду інтернет-магазину, як до компанії, що надає додаткові зручні послуги;

  • При замовленні послуги автоматично використовується фінансовий сервіс «післяплата», який забезпечує гарантію оплати товару споживачем;

  • Послуга «товар на вибір» забезпечує отримання конкурентної переваги для інтернет-магазину, оскільки на українському ринку лише незначна частина компаній пропонують споживачам такий сервіс;

  • Зростає кількість придбаних товарів на одного споживача, оскільки значна частина клієнтів купують декілька одиниць продукції, яку їм привозить кур'єр;

  • Доставка товару на вибір передбачає прямий контакт клієнта з представником ZRUCHNA в момент коли здійснюється доставка товарів, це формує позитивну комунікацію, яка стає основою для побудови лояльності.

Адресна доставка ZRUCHNA з можливістю обрання товару на вибір є джерелом зростання рівня довіри до інтернет-магазину з боку тих споживачів, які до цього часу відмовлялись від покупки деяких товарів в інтернеті, через неможливість оцінити або приміряти товар до здійснення покупки.

Виберіть свій населений пункт