Відстежуйте доставки за номером телефону або за номером відправлення, шукайте найближчі поштомати

Як збільшити швидкість доставки замовлення з інтернету

16.09.2016

Як часто перед інтернет-магазином виникає завдання доставити товар у день замовлення? А якщо в конкретний час? Наскільки можливо виконати швидку доставку вже сьогодні? Терміновість в онлайн-бізнесі стає основною конкуретною перевагою, тому для інтернет-продавця важливо вчасно та зручно доставляти товари споживачам.

Основною конкурентною перевагою інтернет-магазинів вважається вчасна доставка. Терміновість – це не тільки показник якості сервісу, але й вигідна умова, що приваблює клієнтів. Особливо, це стосується таких послуг як: доставка товару в день замовлення, або ж доставка в установлений час.

Згідно опитувань temando.com, 76% покупців хочуть отримати покупку в заданий інтервал часу, 37% - готові платити за це. Компанія ZRUCHNA пропонує послугу доставки сьогодні в спеціальні двогодинні часові вікна, які одержувач може обрати самостійно. За допомогою цього сервісу інтернет-магазини значно скорочують час виконання замовлення, що дозволяє сконцентруватися на продажах та допомагає уникнути втрат клієнтів через неможливість вчасної доставки.

Основним завданням сервісу ZRUCHNA є зменшення кількості відмов та формування лояльності покупців до інтернет-магазинів, завдяки:

  • Контролю якості та оптимізації усіх процесів на етапі відправлення та передачі товару одержувачу;

  • Швидкій та зручній доставці в день замовлення;

  • Доставці товарів у спеціальні двогодинні вікна;

  • Можливості доставки покупцю декількох одиниць товару на вибір;

  • Швидкій обробці відправлення, комплектуванні та відвантаженні на терміналі фулфіллмент;

  • Постійній комунікації з покупцями інтернет-магазину, для забезпечення доставки з першого разу.

ZRUCHNA постійно покращує свій сервіс, підвищує кваліфікацію кур`єрів та вдосконалює процес доставки. Також, ми піклуємося про бізнес своїх клієнтів і прагнемо забезпечити максимально швидку та зручну доставку всіх товарів.

Працюючи разом та об`єднавши зусилля, як одна команда, ми забезпечимо покупцю доставку в день замовлення у заявлений час, що заохотить покупців до повторного замовлення в інтернет-магазині.

Виберіть свій населений пункт